Domki

POZNAJ

Nasze domki

Domki 3 pokojowe

5 os.

Łazienka

Aneks

NOWE TRZYPOKOJOWE domki drewniane pięcioosobowe (38m2), z łazienką oraz aneksem kuchennym (lodówka, czajnik bezprzewodowy, płyta indukcyjna z dwoma palnikami grzewczymi, mikrofalówka, naczynia stołowe i kuchenne, szklanki, sztućce),  TV LED, parawan, leżak, zadaszony taras ze stołem ogrodowym. W domku jest kanapa dwuosobowa, łoże dwuosobowe, łóżko piętrowe i fotel rozkładany. Samochód parkuje się koło domku (jedno miejsce parkingowe).

Domki 2 pokojowe

4 os.

Łazienka

Aneks

DWUPOKOJOWE domki drewniane czteroosobowe (31m2), z łazienką oraz aneksem kuchennym (lodówka, czajnik bezprzewodowy, jednopalnikowa kuchenka indukcyjna, mikrofalówka, naczynia stołowe i kuchenne, szkalnki, sztućce), TV, leżak, parawan, zadaszony taras ze stołem ogrodowym. W domku jest dwuosobowa wersalka, łóżko piętrowe i jednoosobowy tapczan. Samochód parkuje się koło domku (jedno miejsce parkingowe).

Domki dwupokojowe zostały pomalowane  w środku na biało i część mebli z salonu i aneksu kuchennego została wymieniona na nowe.

Domki 2 pokojowe

3 os.

Łazienka

Aneks

DWUPOKOJOWE domki drewniane czteroosobowe (31m2), z łazienką oraz aneksem kuchennym (lodówka, czajnik bezprzewodowy, jednopalnikowa kuchenka, naczynia stołowe i kuchenne, szkalnki, sztućce), TV, leżak, parawan, zadaszony taras ze stołem ogrodowym. W domku jest dwuosobowa wersalka, łóżko piętrowe i jednoosobowy tapczan. Samochód parkuje się koło domku (jedno miejsce parkingowe).

Domki dwupokojowe zostały pomalowane  w środku na biało i część mebli z salonu i aneksu kuchennego została wymieniona na nowe.

70 m do morza
plac zabaw
stół do ping-pong'a
małe boisko do piłki nożnej

Zapytaj o dostępność domku

PRZEGLĄDAJ

Galerie

Domki trzypokojowe

Domki dwupokojowe

Teren ośrodka